Jouw maandelijkse gebruik: abonnement of API?

Je maandelijkse productie omgerekend naar geld tegen officiële tarieven: het goedkoopste abonnement dat het dekt, of een API die per seconde afrekent. Alleen kanalen die exacte tarieven publiceren, tellen mee, dus als er een ontbreekt, zegt dat niets over of die goedkoper of duurder is.

Minimale resolutie
✓ Abonnement en link naar het klembord gekopieerd

50 seconden generatie per maand: 10 video's × 5 seconden per stuk × 1 (gemiddelde pogingen per video).

1

P-Video

Pruna AI

Replicate · Betalen naar gebruik $0.02 per seconde

API720pNiet vermeldPer seconde

$1/mnd

3

Veo 3.1 Lite

Google

fal · Betalen naar gebruik $0.03 per seconde

API720pZonder audioPer secondeook via 1 ander kanaal

$1.50/mnd

4

LTX-2.3 Fast

Lightricks

LTX API · Betalen naar gebruik $0.03 per seconde

API720pNiet vermeldPer seconde

$1.50/mnd

5

PixVerse V6

PixVerse

PixVerse API · Betalen naar gebruik $0.04 per seconde

API720pZonder audioPer secondeook via 2 andere kanalen

$2/mnd

6

LTX-2.3 Pro

Lightricks

LTX API · Betalen naar gebruik $0.04 per seconde

API720pNiet vermeldPer seconde

$2/mnd

7

Wan 3.0

Alibaba

Replicate · Betalen naar gebruik $0.05 per seconde

API720pNiet vermeldPer secondeook via 6 andere kanalen

$2.50/mnd

8

Vidu Q3 Turbo

Vidu

Vidu API · Betalen naar gebruik $0.055 per seconde

API720pNiet vermeldPer secondeook via 2 andere kanalen

$2.75/mnd

9

Ray3.2

Luma

Luma API · Betalen naar gebruik $0.30 per clip van 5 seconden · als schatting vermeld

API720pNiet vermeldPer clip van 5 sook via 2 andere kanalen

ca. $3/mnd

10

MiniMax H3

MiniMax

fal · Betalen naar gebruik $0.06 per seconde

API768pNiet vermeldPer secondeook via 3 andere kanalen

$3/mnd

11

Grok Imagine Video

SpaceXAI

Grok API · Betalen naar gebruik $0.07 per seconde

API720pNiet vermeldPer seconde

$3.50/mnd

12

Seedance 2.0 Mini

ByteDance

Volcengine Ark · Betalen naar gebruik ¥0.50 per seconde · als schatting vermeld

API720pNiet vermeldPer secondeook via 3 andere kanalen

ca. ¥25/mnd

13

MiniMax H3 Max

MiniMax

MiniMax API CN · Betalen naar gebruik ¥0.50 per seconde

API768pNiet vermeldPer secondeook via 2 andere kanalen

¥25/mnd

14

HunyuanVideo

Tencent

fal · Betalen naar gebruik $0.40 per clip van 5 seconden

API720pZonder audioPer clip van 5 s

$4/mnd

15

Kling 3.0

Kling

Kling API · Betalen naar gebruik $0.084 per seconde

API720pZonder audioPer secondeook via 5 andere kanalen

$4.20/mnd

16

Kling 3.0 Omni

Kling

Kling API · Betalen naar gebruik $0.084 per seconde

API720pZonder audioPer seconde

$4.20/mnd

17

LTX-2.5 Fast

Lightricks

LTX API · Betalen naar gebruik $0.09 per seconde

API720pMet audioPer seconde

$4.50/mnd

18

Vidu Q3 Pro

Vidu

Vidu API CN · Betalen naar gebruik ¥0.625 per seconde

API720pNiet vermeldPer secondeook via 2 andere kanalen

¥31.25/mnd

19

Veo 3.1 Fast

Google

Gemini API · Betalen naar gebruik $0.10 per seconde

API720pMet audioPer secondeook via 1 ander kanaal

$5/mnd

24

Kling 3.0 Turbo

Kling

fal · Betalen naar gebruik $0.112 per seconde

API720pNiet vermeldPer secondeook via 4 andere kanalen

$5.60/mnd

25

Seedance 2.0 Fast

ByteDance

Volcengine Ark · Betalen naar gebruik ¥0.80 per seconde · als schatting vermeld

API720pNiet vermeldPer secondeook via 3 andere kanalen

ca. ¥40/mnd

26

LTX-2.5 Pro

Lightricks

LTX API · Betalen naar gebruik $0.12 per seconde

API720pMet audioPer seconde

$6/mnd

31

Seedance 2.0

ByteDance

Volcengine Ark · Betalen naar gebruik ¥0.99 per seconde · als schatting vermeld

API720pNiet vermeldPer secondeook via 4 andere kanalen

ca. ¥49.50/mnd

32

Vidu Q3

Vidu

fal · Betalen naar gebruik $0.154 per seconde

API720pNiet vermeldPer seconde

$7.70/mnd

33

Veo 3.1

Google

fal · Betalen naar gebruik $0.20 per seconde

API720pZonder audioPer secondeook via 2 andere kanalen

$10/mnd

34

Seedance 2.5

ByteDance

Volcengine Ark · Betalen naar gebruik ¥1.51 per seconde · als schatting vermeld

API720pNiet vermeldPer secondeook via 4 andere kanalen

ca. ¥75.50/mnd

35

Marey

Moonvalley

fal · Betalen naar gebruik $1.50 per clip van 5 seconden

API1080pNiet vermeldPer clip van 5 s

$15/mnd

36

Ray3.14

Luma

Luma · Abonnement Plus gebruikt 10% van de credits van het abonnement

Abonnement720pZonder audioPer seconde

$30/mnd

Verandert de goedkoopste manier van betalen met het volume?

Met de lengte, pogingen, resolutie en audio die hierboven zijn ingesteld, zie je wat elke manier om één model te kopen kost bij elk maandvolume. Een API is een rechte lijn; een abonnement is het goedkoopste abonnement dat de maand dekt, dus het stijgt in stappen en stopt na het grootste abonnement (extra creditpakketten tellen niet mee).

$0$500$1,000$1,500$2,00005001,0001,5002,0002,500Jij: 10 video'sVideo's per maandUSD / maand

Bij 10 video's per maand kost elk kanaal:

  • Luma API$3/mndGoedkoopst
  • Replicate · API$3/mndGoedkoopst
  • Luma · Abonnement$30/mnd
  • 1–300 video's per maand: Luma API is het goedkoopst
  • 301–400 video's per maand: Luma · Abonnement is het goedkoopst
  • 401–1,000 video's per maand: Luma API is het goedkoopst
  • 1,001–1,500 video's per maand: Luma · Abonnement is het goedkoopst
  • 1,501–2,500 video's per maand: Luma API is het goedkoopst

Luma API en Replicate · API kosten hetzelfde, dus hun lijnen overlappen.

Hoe het berekend wordt

ModelWaar kopenInstellingCredits per maandHoe kopenPer maand
P-VideoReplicate
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.02 per seconde
$1
Grok Imagine Video 1.5 LiteRunway API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.03 per seconde
$1.50
Veo 3.1 Litefal
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.03 per seconde
$1.50
Grok Imagine Video 1.5 LiteGrok API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.03 per seconde
$1.50
LTX-2.3 FastLTX API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.03 per seconde
$1.50
PixVerse V6PixVerse API
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.04 per seconde
$2
LTX-2.3 ProLTX API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.04 per seconde
$2
PixVerse V6fal
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.045 per seconde
$2.25
Veo 3.1 LiteGemini API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.05 per seconde
$2.50
Wan 3.0Replicate
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.05 per seconde
$2.50
Vidu Q3 TurboVidu API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.055 per seconde
$2.75
Vidu Q3 TurboVidu API CN
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.375 per seconde
¥18.75
Ray3.2Luma API
API
720p
Niet vermeld · Per clip van 5 s
—Betalen naar gebruik
$0.30 per clip van 5 seconden · als schatting vermeld
$3
MiniMax H3fal
API
768p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.06 per seconde
$3
Ray3.2Replicate
API
720p
Niet vermeld · Per clip van 5 s
—Betalen naar gebruik
$0.30 per clip van 5 seconden
$3
Grok Imagine VideoGrok API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.07 per seconde
$3.50
Seedance 2.0 MiniVolcengine Ark
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.50 per seconde · als schatting vermeld
¥25
MiniMax H3MiniMax API CN
API
768p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.50 per seconde
¥25
MiniMax H3 MaxMiniMax API CN
API
768p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.50 per seconde
¥25
Vidu Q3 Turbofal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.077 per seconde
$3.85
MiniMax H3 MaxRunway API
API
768p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.08 per seconde
$4
HunyuanVideofal
API
720p
Zonder audio · Per clip van 5 s
—Betalen naar gebruik
$0.40 per clip van 5 seconden
$4
MiniMax H3MiniMax API
API
768p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.08 per seconde
$4
MiniMax H3 MaxMiniMax API
API
768p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.08 per seconde
$4
Kling 3.0Kling API
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.084 per seconde
$4.20
Kling 3.0 OmniKling API
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.084 per seconde
$4.20
PixVerse V6Replicate
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.09 per seconde
$4.50
Wan 3.0Alibaba Cloud Bailian
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.60 per seconde
¥30
Kling 3.0Kling API CN
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.60 per seconde
¥30
LTX-2.5 FastLTX API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.09 per seconde
$4.50
Vidu Q3 ProVidu API CN
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.625 per seconde
¥31.25
Veo 3.1 FastGemini API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Wan 3.0Runway API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Vidu Q3 ProVidu API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Veo 3.1 Fastfal
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Wan 3.0fal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Wan 2.7Alibaba Cloud Model Studio
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Wan 3.0Alibaba Cloud Model Studio
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Wan 2.6Alibaba Cloud Model Studio
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.10 per seconde
$5
Gemini Omni FlashGemini API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.101 per seconde
$5.07
SkyReels V4 FastSkyReels API
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.11 per seconde
$5.50
Kling 3.0 Turbofal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.112 per seconde
$5.60
Kling 3.0 TurboKling API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.112 per seconde
$5.60
Seedance 2.0 FastVolcengine Ark
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.80 per seconde · als schatting vermeld
¥40
Kling 3.0 TurboKling API CN
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.80 per seconde
¥40
LTX-2.5 ProLTX API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.12 per seconde
$6
Grok Imagine Video 1.5Grok API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.14 per seconde
$7
HappyHorse 1.1Alibaba Cloud Model Studio
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.14 per seconde
$7
HappyHorse 1.0Alibaba Cloud Model Studio
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.14 per seconde
$7
SkyReels V4 StdSkyReels API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.14 per seconde
$7
Seedance 2.0Volcengine Ark
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥0.99 per seconde · als schatting vermeld
¥49.50
Seedance 2.0 FastReplicate
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.15 per seconde
$7.50
Vidu Q3 ProReplicate
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.15 per seconde
$7.50
Vidu Q3fal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.154 per seconde
$7.70
Seedance 2.0 Minifal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.155 per seconde · als schatting vermeld
$7.74
Seedance 2.0 MiniRunway API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.16 per seconde
$8
Kling 3.0Replicate
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.168 per seconde
$8.40
Kling 3.0Kling AI
Abonnement
720p
Zonder audio · Per seconde
300Standard
gebruikt 45% van de credits van het abonnement
$8.80
Kling 3.0 TurboKling AI
Abonnement
720p
Met audio · Per seconde
400Standard
gebruikt 61% van de credits van het abonnement
$8.80
Seedance 2.0Replicate
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.18 per seconde
$9
Veo 3.1fal
API
720p
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.20 per seconde
$10
Wan 3.0Pika
Abonnement
720p
Niet vermeld · Per clip van 5 s
330Starter
gebruikt 37% van de credits van het abonnement
$10
Seedance 2.5Volcengine Ark
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
¥1.51 per seconde · als schatting vermeld
¥75.50
Seedance 2.0 Fastfal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.242 per seconde · als schatting vermeld
$12.10
Seedance 2.0 FastRunway API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.29 per seconde
$14.50
Seedance 2.5Runway API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.30 per seconde
$15
Mareyfal
API
1080p
Niet vermeld · Per clip van 5 s
—Betalen naar gebruik
$1.50 per clip van 5 seconden
$15
Wan 3.0Higgsfield
Abonnement
720p
Niet vermeld · Per clip van 5 s
88Starter
gebruikt 44% van de credits van het abonnement
$15
Seedance 2.0fal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.303 per seconde · als schatting vermeld
$15.17
Seedance 2.0Runway API
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.36 per seconde
$18
Veo 3.1Gemini API
API
720p
Met audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.40 per seconde
$20
Kling 3.0fal
API
4K
Zonder audio · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.42 per seconde
$21
Seedance 2.5fal
API
720p
Niet vermeld · Per seconde
—Betalen naar gebruik
$0.473 per seconde · als schatting vermeld
$23.65
Ray3.2Luma
Abonnement
720p
Zonder audio · Per clip van 5 s
1,000Plus
gebruikt 10% van de credits van het abonnement
$30
Ray3.14Luma
Abonnement
720p
Zonder audio · Per seconde
1,000Plus
gebruikt 10% van de credits van het abonnement
$30
MiniMax H3Luma
Abonnement
768p
Met audio · Per seconde
1,400Plus
gebruikt 14% van de credits van het abonnement
$30
Kling 3.0Luma
Abonnement
720p
Zonder audio · Per seconde
1,500Plus
gebruikt 15% van de credits van het abonnement
$30
Kling 3.0 TurboLuma
Abonnement
720p
Met audio · Per seconde
2,000Plus
gebruikt 20% van de credits van het abonnement
$30
Seedance 2.0 MiniLuma
Abonnement
720p
Met audio · Per seconde
2,750Plus
gebruikt 28% van de credits van het abonnement
$30
Seedance 2.0Luma
Abonnement
720p
Met audio · Per seconde
5,350Plus
gebruikt 54% van de credits van het abonnement
$30
Seedance 2.5Luma
Abonnement
720p
Met audio · Per seconde
6,500Plus
gebruikt 65% van de credits van het abonnement
$30
Veo 3.1Luma
Abonnement
720p
Zonder audio · Per seconde
7,000Plus
gebruikt 70% van de credits van het abonnement
$30
Seedance 2.5Pika
Abonnement
720p
Niet vermeld · Per clip van 5 s
1,220Creator
gebruikt 39% van de credits van het abonnement
$35

Meegeteld als abonnement: Kling AI, Runway, Pika, Luma, Dreamina, Google Flow, Higgsfield, Hailuo CN, Vidu CN, Jimeng CN; als API: Gemini API, Runway API, Luma API, Vidu API, fal, Replicate, Kling API, MiniMax API, Volcengine Ark, Alibaba Cloud Bailian, Kling API CN, MiniMax API CN, Vidu API CN, PixVerse API, Grok API, LTX API, Alibaba Cloud Model Studio, SkyReels API. Weggelaten bij gebrek aan een exact gepubliceerde prijs: PixVerse, Hailuo AI, Vidu, HeyGen, InVideo AI, Hedra, Topaz Video AI, Sora, Krea, CapCut, Adobe Firefly, Magnific, Kling CN.
Prijzen bevestigd 17 sep 2026 – 1 nov 2026.
Dit zijn bovengrenzen: credits gaan ook naar afbeeldingen, stem, upscaling en andere functies. Het aantal pogingen is je eigen schatting, geen gemeten slagingspercentage. Maandprijzen staan in de valuta die elk kanaal rekent (Amerikaanse dollars of yuan), exclusief belasting; zie voor jaarlijkse facturering de pagina van elke tool. Extra creditpakketten tellen niet mee.

Deelkaart voor dit resultaat